Kalıp Yağları Üzerine Her Şey - AET Grup Blog

Plastik Kalıp Ayırıcı Yağ - AETgrup

Plastik Kalıp Ayırıcı Yağ

Plastik kalıp ayırıcı yağ, beton ile kalıp arasına uygulanan bir yağ çeşididir. Beton erozyonunu azaltmak ve kalıbın betondan ayrılmasını kolaylaştırmak maksadıyla beton ile kalıp arasına ince bir tabaka şeklinde uygulanır.

Devamı
Menfez Kalıp Sistemi AET GRUP

Menfez Kalıp Sistemi

Menfez Kalıp Sistemi AETGRUP-Menfez kalıp sistemi uygulamaları, durmadan akan ya da yağmur sonucu oluşan su akışının herhangi bir ulaşım alanına zarar vermeden

Devamı
Paspayı Ürünleri Nelerdir?Perde Kolon PaspayıYıldız Perde Paspayı

Paspayı Ürünleri Nelerdir?

Paspayı denildiğinde inşa edilen beton içerisinde gömülü halde bulunan elemanlar aklınıza gelir. Ayrıca paspayı uygulama elemanları korozyona karşı önlem amaçlı yapılmış işlemler arasında sayılır. Paspayı elemanların birçok çeşidi vardır. Bu elemanların arasında kolon, perde, döşeme ve kiriş gibi temel betonarme yapı ekipmanları yer alır.

Devamı
Kalıp Yağlayıcı ve Ayırıcı Spreyler, AET Grup, Kalıp yağlayıcı spreyler, bakım atölyeleri, araç servisleri hatta bireysel kullanımlar için oldukça uygun bir ürünlerdir.

Kalıp Yağlayıcı ve Ayırıcı Spreyler

Kalıp yağlayıcı spreyler, bakım atölyeleri, araç servisleri hatta bireysel kullanımlar için oldukça uygun bir ürünlerdir. Ayrıca kalıp basım merkezlerinde kalıp ayırıcı da olarak kullanılır.

Devamı
Fleksiwork Kalıp Sistemi, fleksiwork-kalip-sistemi

Fleksiwork Kalıp Sistemi

Fleksiwork kalıp sistemi birbirinden farklı dairesel perdelerin dökülüp bir arada kullanımına imkân sağlayan ayarlı perde kalıbı sistemidir. Kullanılan dairesel perdelerin boyutları değiştiğinden ayar milleri sayesinde kalıp değişen perde boyutuna uygun hale gelir.

Devamı
Ayarlı kolon kalıpları inşaat sektöründe kullanılan beton atma işlemini daha kolay bir hale getiren sistemdir.  Değişik ölçülerdeki kolonları aynı panolarla dökebilme kolaylığını sağlar ve şantiyenizdeki masrafı daha ekonomik bir hale getirir. Kenar profilleri maksipan panolarla aynı olduğundan perde kalıplara en iyi şekilde uyum sağlar.

Ayarlı Kolon Kalıpları

Ayarlı kolon kalıpları inşaat sektöründe kullanılan beton atma işlemini daha kolay bir hale getiren sistemdir. Değişik ölçülerdeki kolonları aynı panolarla dökebilme kolaylığını sağlar ve şantiyenizdeki masrafı daha ekonomik bir hale getirir. Kenar profilleri maksipan panolarla aynı olduğundan perde kalıplara en iyi şekilde uyum sağlar.

Devamı
Kalıp, beton ve betonarme yapılar, inşa edilirken projede olduğu gibi durması oldukça önemlidir. Bunu sağlayan ekipmanlardan birisi de ağır tip çelik kalıp sistemi çeşitleridir. Bu malzemeler modüler olarak tasarımı yapılan kalıp sistemlerinin en hayati parçası olarak kabul edilir.

Ağır Tip Çelik Kalıp Sistemi

Kalıp, beton ve betonarme yapılar, inşa edilirken projede olduğu gibi durması oldukça önemlidir. Bunu sağlayan ekipmanlardan birisi de ağır tip çelik kalıp sistemi çeşitleridir. Bu malzemeler modüler olarak tasarımı yapılan kalıp sistemlerinin en hayati parçası olarak kabul edilir.

Devamı
İnşaat Kalıp Sistemleri Nedir, Kalıp Çeşitleri Nelerdir, Tünel Kalıp, Kalıp Çeşitleri, Kiralık beton kalıbı

İnşaat Kalıp Sistemleri Nedir? Kalıp Çeşitleri Nelerdir?

İnşaat Kalıp Sistemleri Nedir? Kalıp Çeşitleri Nelerdir? hakkında bilgi vermeyi amaçladığımız yazımızın faydalı olmasını umarız.

Devamı
Tik Yağı Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Tik Yağı Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Tik yağı, tik yağı fiyatları ve tik yağı özellikleri hakkında bilgi vermeyi amaçladığımız yazımızın faydalı olmasını umarız.

Devamı
Gaz Beton Kalıp Yağı, Kalıp yağı mazot, Kalıp Yağı Nedir, Kalıp Yağı üreticileri

Gaz Beton Kalıp Yağı

Gaz beton kalıp yağı, gaz beton kalıp yağı fiyatları, gaz beton kalıp yağı özellikleri hakkında bilgi vermeyi amaçladığımız yazımız sizlerle.

Devamı
Piston Kalıp Yağı, piston Kalıp Yağı fiyatları, Kalıp yağı mazot, piston yağı, Kalıp YAĞI fiyatları Ankara

Piston Kalıp Yağı

Piston kalıp yağı, piston kalıp yağı fiyatları ve piston yağı hakkında bilgi vermeyi amaçladığımız yazımız sizlerle.

Devamı
Metal Kalıp Yağı Nedir ve Nerelerde Kullanılır

Metal Kalıp Yağı Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Metal Kalıp Yağı Nedir ve Nerelerde Kullanılır konulu yazımız ile sizlere metal kalıp yağlarının kullanımını ve teknik bilgilerini aktarmaya çalıştık.

Devamı
Plywood Kalıp Yağı, Plywood Kalıp Yağı fiyatları, Kalıp yağı mazot, Pleymut yağı, Kalıp YAĞI fiyatları Ankara

Plywood Kalıp Yağı

Plywood kalıp yağı, plywood kalıp yağı fiyatları ve pleymut yağı hakkında bilgi vermeyi amaçladığımız yazımız sizlerle.

Devamı
Ahşap Kalıp Ayırıcı Yağ, ahşap kalıp yağı, ahşap kalıp yağı fiyatları, en iyi ahşap kalıp yağı, Kalıp Yağı Çeşitleri

Ahşap Kalıp Ayırıcı Yağ

Ahşap kalıp ayırıcı yağ konusundaki yazımız ile ahşap kalıp yağı fiyatları gibi akla gelen sorulara cevap vermeye çalıştık.

Devamı
Su Emülsiyonlu Kalıp Yağı, en iyi kalıp yağı, ankara kalıp yağı, metal kalıp yağı, ahşap kalıp yağı

Su Emülsiyonlu Kalıp Yağı

Su Emülsiyonlu Kalıp Yağı hakkında hazırladığımız yazımız ile sizleri kalıp yağları konusunda bilgilendirmeye çalışmaktayız.

Devamı
Tünel Kalıp Yağı Nedir? Tünel Kalıp Yağı Kullanım Alanları Nelerdir?, çelik kalıp yağı, metal kalıp yağı, kalıp neden yağlanır

Tünel Kalıp Yağı

Tünel Kalıp Yağı mineral bazlı yağ içeren, aktif materyalden meydana gelen ve beton unsurların kalıptan ayırımını kolaylaştıran ayırıcı yağdır.

Devamı
Çelik Kalıp Yağı Nedir? Nerelerde Kullanılır, kalıp yağları, kalıp yağı, en iyi kalıp yağı, metal kalıp yağı

Çelik Kalıp Yağı Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Çelik Kalıp Yağı Nedir? Nerelerde Kullanılır? konulu yazımız ile sizlere çelik kalıp yağlarının kullanımını ve teknik bilgilerini aktarmaya çalıştık

Devamı
Beton Kalıp Yağı, Beton kalıp Yağ Sarfiyatı, demir kalıp yağı, kalıp yağı mazot, kalıp yağı nedir, metal kalıp yağı, kalıp yağı msds

Beton Kalıp Yağı ve Yağ Sarfiyatı

Beton Kalıp Yağı beton ile kalıp arasına uygulanan düzgün ve pürüzsüz görünümlü beton elde etmek, beton erozyonunu en aza indirmek için kullanılır.

Devamı
Ankara Kalıp Yağı Variller, metal kalıp yağı, demir kalıp yağı, kalıp yağı fiyatları ankara, ahşap kalıp yağı fiyatları, renew kalıp yağı

Kalıp Yağı Nedir? Kalıp Yağı Nasıl Kullanılır?

Kalıp yağı betonun kalıba yapışmasını önleyen, yüzeyin pürüzsüzlüğünü arttıran ve kolay bir şekilde deforme olmasını engelleyen yağ türüdür.

Devamı
Tünel Kalıp Sistemi Ankara AETGrup.com, tünel kalıp sistemi deprem, tünel kalıp sistemi sağlıklı mıdır, tünel kalıp güvenli mi

Tünel Kalıp Sistemi Nedir?

Tünel Kalıp Sistemi, müteahhidin günlük bir döngü içerisinde duvar ve kalıpları dökmesine izin veren bir kalıp sistemidir.

Devamı
İş Güvenliği Ekipmanları, iş güvenliği ürünleri, iş güvenliği malzemeleri ankara istanbul izmir

İş Güvenliği Ekipmanları Neden Önemlidir?

İş güvenliği ve ekipmanları çalışanlar ve işverenler için çok önemlidir. Şirketler çalışanlarının iyi malzemeler ile korunmasını sağlamalıdır.

Devamı
doğru beton kalıp ayırıcı-aetgrup-ankara, en iyi beton ayırıcı, beton ayırıcı yağ, beton kalıplar nasıl ayrılır

Doğru Beton Kalıp Ayırıcı Nasıl Seçilir?

Doğru beton kalıp ayırıcıyı alabilmeniz için her türlü çözümü sağlayan AETGrup uzmanları her daim hizmetinizde. Yapmanız gereken bizi aramak.

Devamı
el aletleri nelerdir, inşaatta kullanılan el aletleri, atölyede kullanılan el aletleri

El Aletleri Nelerdir?

El aletleri eskiden hayvan avlamak için kullanılıyordu. Günümüzde her amaç için ayrı bir el aleti mevcut. Bu el aletleri nelerdir tek tek inceleyelim.

Devamı
Paspayı Nedir Ankara, paspayı için en iyi yer, paspayı ankara, paspayı türleri çeşitleri

Paspayı Ne Demektir? Paspayı Türleri Nelerdir?

Paspayı, beton bir yapının dış kısmı ile donatı arasındaki mesafeyi ifade eder. Beton ile donatı çubukları arasındaki mesafeye “paspayı” denir.

Devamı
Kalıp Ayırıcı Yağlar

Kalıp Ayırıcı Yağlar Nedir?

Kalıp ayırıcı yağlar, mineral bazlı yağların bir karışımıdır. Geleneksel kalıp yağından çok daha iyi performans göstermektedir.

Devamı
Çimento Nasıl Yapılır, çimento harcı ölçüleri, çimento yapımı, beton nasıl yapılır, Ne Kadar Sürede Donar?

Çimento Nasıl Yapılır?

Çimento, esas olarak, doğal kalker taşları ve kil karışımının yüksek sıcaklıkta ısıtıldıktan sonra öğütülmesi ile elde edilen hidrolik bir bağlayıcı malzemeden yapılır.

Devamı
Bilgi Al