Kaynak Makineleri (Magmaweld) En Uygun Fiyat

Magmaweld Ministick 140 A Kaynak Makinesi

140 AMPER KAYNAK MAKİNELERİ  (MAGMAWELD MINISTICK) + Karton Muhafazalı

MINISTICK 3.25 MM ELEKTRODU 20 ADET DURMAKSIZIN YAKAR 

Magmaweld Ministick Genel Özellikleri

5 A'lık kullanımıyla ince ürünlere bile sürterek TIG kaynağında mükemmel sonuç

1 Faz 230V( ±15) 50/60 Hz şebeke voltajı,

Alçak & Yüksek giriş voltaj sigorta koruma özelliği

Jeneratörler ve Güç Kaynakları ile entegreli çalışma

400 gr ağırlığı ve kapalı tasarımı ile küçük boyut

Elektrot çaplarına akıllı ayar 

Her türlü meteoroloji şartlarında çalışma

Elektrik mimarisi ile Azalmayan Performans

Yüksek ısınmaya karşı Soğutucu Fan

Rutil ve Bazik elektrotlar ile güvenilir ve sağlam kaynak

 

Magmaweld Ministick Teknik Özellikler

Güç Kaynağı
 
Şebeke Gerilimi (1 Faz) 230 V
  11,51  
Şebekeden Çekilen max. Akım (MMA) 29,7 A
Kaynak Akım Ayar Sahası 5 - 140 A
Anma Kaynak Akımı 140 (%15) A
Açık Devre Gerilimi 75 VDC V
Elektrod Çapı 1.60 - 3.20 mm
Boyutlar (u x g x y) 360 x 120 x 200 mm
Ağırlık 4.25 Kg
Koruma Sınıfı IP23

 

STANDART AKSESUAR 

ID Ad Boyut Durum
K301100202 Topraklama 16MM2/2MT Standart
K301000202 Kaynak Kablo 16mm2/2mt Standart

 

Kaynak Makinesi

Kaynak makinesi, iki metal veya alaşımın başka bir metal bileşen yardımıyla birleştirilmesinde önemli bir rol oynar. Biçimsiz metallere kesin bir şekil vermek için kullanılır ve metallerin zayıf kısımlarına güç sağlamaya yardımcı olur. Fabrikada büyük boyutlu kaynak makineleri kullanılırken, küçük boyutlu kaynak makineleri ev işleri için kullanılmaktadır.
 

Kaynak Makinesi Çeşitleri

1. Mig/Mag kaynak makineleri
2. Tig Kaynak Makinaları
3. Punta Kaynak Makinaları
4. Plastik Kaynak Makinaları
 

Mig/Mag Kaynak Makineleri

Metal inert gaz ve metal aktif gaz kaynak makinesi evde, atölyelerde ve endüstride kullanılan en uygun kaynak makinesidir. Yumuşak çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum gibi farklı metal türlerini kaynak yapabilir. Metal parçalara hızlı bir şekilde kaynak yapmak için kullanılır ve elektrotlar tam olarak şarj edilmediğinde bile uzun bir ark süresi sağlayabilir.
 

Tristör Kontrol Mig Kaynak Makineleri

Nesneleri sabitlemek veya uygun bir yüzeye monte etmek için kullanılır. İyi sertleştirilmiş malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlü bir makinedir. Kaynak makinelerinden üretilen dalgaları kontrol etmesi kolay gibi görünen, sadece az miktarda kıvılcım üretir. Katı özlü ve özlü malzemeleri kaynak yapmaya uygundur. Yumuşak, düşük karbonlu ve alaşımlı çelik çeşitlerini herhangi bir risk almadan kaynak yapabilirsiniz.
 

Tig Kaynak Makineleri

Tungsten inert gaz kaynak makinesinin özelliği, sıçrama, kıvılcım ve duman olmadan temiz ve saf bir kaynak verebilmesidir. Tig kaynak makinelerinde kullanılan metaller paslanmaz çelik, pirinç, altın, magnezyum, alüminyum, bakır ve nikel alaşımlarıdır. Saha ve saha çalışması için uygun değildir ama hasarlı parçaları onarmak için en iyisidir.
 

Punta Kaynak Makineleri

Bu kaynak makinesi, üst üste binen çelik saçları birleştirmek için kullanılır. Her tabaka 3 mm kalınlığındadır. Metal levhalar akımı tabakalardan geçirerek bir çift elektrot ile korunabilir. Bu makine etkili güç kullanımı, yüksek üretim oranları, basit otomasyon gibi avantajlar sağlar. Birçok nokta kaynağından oluştuğu için motorlu taşıt endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diğerlerinden daha ucuza mal olur.
 

Plastik Kaynak Makinelerı

Farklı türde plastik malzemelerin kaynaklanması için kullanılır. Plastik parçaları kaynaklamak için, filmlerin kaynaştırılması ve bunlara karşı basınç uygulanması gerekir. Endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
 

Kaynak Makinesi Fiyatları

Yapacağınız kaynak türüne ve iş parçalarına göre en iyi kaynak makinesi seçmeniz avantajınıza olacaktır. AET Grup İnşaat olarak birçok seçeneklerle en iyi kaynak makinesi en ucuz ve en uygun fiyatlarla sizi beklemektedir. Ayrıca kaynak elektrodları, Mig/Mag telleri, Tig ve lehim telleri, özlü kaynak telleri ve kaynak makinesi tamir ve bakım ürünlerini de bulabileceğiniz kaynak sarf malzemeleri firmamızda mevcuttur. Kaynak makinesi fiyatları net bir şekilde öğrenmek için lütfen mail yoluyla veya sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşınız.