Kategoriler

Perde Paspayı Elemanları

Perde Paspayı Elemanları

Perde Paspayı Elemanları Eşsiz tasarım 360 derece hassas kapak sunar. Yapısal özelliğinden dolayı çimento akmasına engel olması söz konusu değildir.

Fore kazık paspayı, Fore kazık paspayı özellikleri, Fore kazık paspayı elemanı

Fore Kazık Paspayı Elemanları

Fore kazık paspayı elemanları zemin sağlamlaştırmada uygulanan, yerinde dökümü yapılacak betonarme kazık türlerinde kullanılır.

Döşeme Perde Paspayı

Döşeme Perde Paspayı Elemanları

Döşeme Perde Paspayı beton direk imalatları için özel olarak tasarlanmıştır. Tam kapalı olduğu için direğin vibrasyon masasındaki titreşimleri yansıtmaz.

Mandal Tipi Döşeme Paspayı Elemanları

Mandal Tipi Döşeme Paspayı Elemanları

Mandal Tipi Döşeme Paspayı Elemanları Kaliteli 1’inci sınıf plastik olduğundan kırılmaz. Elastiktir montajı kolaydır.

Norm Tipi Döşeme Paspayı, Norm Tipi Döşeme Paspayı Elemanı, Norm Tipi Döşeme Paspayı Elemanı

Norm Tipi Döşeme Paspayı Elemanları

Norm Tipi Döşeme Paspayı Elemanları haricen kullanılan özel sehpası ile toprak zemin ve izolasyon malzemesine batmamasını sağlar.​

Çember Tipi Paspayı Elemanları

Çember Tipi Paspayı Elemanları

Çember Tipi Paspayı Elemanları beton plakalardaki takviyeyi desteklemek için hızlı, kolay ve ekonomik bir yöntem sağlar.

Paralel Tip Paspayı Elemanları

Paralel Tip Paspayı Elemanları

Paralel Tip Paspayı Elemanları yatayda döşeme ve kirişlerde, düseyde ise kolon ve perdelerde sağlam ve kullanışlıdır.

Boşluksuz Profil Tipi Döşeme Paspayı Elemanları

Boşluksuz Profil Tipi Döşeme Paspayı Elemanları

Boşluksuz Profil Tipi Döşeme Paspayı Elemanları, Helisleri (veya Spiraller) standart Ara Parça için birbirine çok yakın olarak kullanılır.

Boşluklu Profil Tipi Döşeme Paspayı Elemanları

Boşluklu Profil Tipi Döşeme Paspayı Elemanları

Boşluklu Profil Tipi Döşeme Paspayı Elemanları, asılı plakalarda alt takviyeyi desteklemek için sürekli plastik bir çizgi aralayıcıdır.

Saplama Koruyucu Huni (Boru) Başlık

Huni Başlık Saplama

Huni Başlık Saplama İnşaat demiri ile kalıba değecek biçimde monte edilir. Çiroz kilidi ile sabitlenir.

Tie-Rod Tayrod Borusu

Tie-Rod Tayrod Borusu

Tierod Tayrod Borusu ve aksesuarı indirimli fiyatlarla kredi kartına 9 taksit ve %100 güvenli alın. Ankara içi ücretsiz kargo imkanı

Tie-Rod Tayrod Saplamalı Koruyucu Konik

Tie-Rod Koruyucu Konik

Tierod Tayrod Saplamalı Koruyucu Konik ve aksesuarı indirimli fiyatlarla kredi kartına 9 taksit ve %100 güvenli alın. Ankara içi ücretsiz kargo imkanı

Roket Tip Paspayı Elemanı

Roket Tip Paspayı Elemanı

Roket Tip Paspayı Elemanı indirimli fiyatlarla kredi kartına 9 taksit ve %100 güvenli alın. Ankara içi ücretsiz kargo imkanı için iletişime geçiniz.

Beton Paspayı Nedir?

Beton Paspayı

Beton Paspayı, Betonarme ile ilgili şartnamelerde net beton örtüsü adıyla anılan paspayı

İnşaat Demiri Güvenlik Tapası (mantar Tapa)

İnşaat Demiri Güvenlik Tapası (mantar Tapa)

İnşaat Demiri Güvenlik Tapası (mantar Tapa) indirimli fiyatlarla kredi kartına 9 taksit ve %100 güvenli alın. Ankara içi ücretsiz kargo imkanı

Kare Tip Montaj Elemanı

Kare Tip Montaj Elemanı

Kare Tip Montaj Elemanı indirimli fiyatlarla kredi kartına 9 taksit ve %100 güvenli alın. Ankara içi ücretsiz kargo imkanı

U Tipi Montaj Elemanı

U Tipi Montaj Elemanı

U Tipi Montaj Elemanı indirimli fiyatlarla kredi kartına 9 taksit ve %100 güvenli alın. Ankara içi ücretsiz kargo imkanı

Karo Montaj Elemanı

Karo Montaj Elemanı

Karo Montaj Elemanı, çatılarda izolasyon malzemesini doğa şartlarından korumak için, döşenen karoların montajında eşit yükseklik ve derz sağlar.

Beton Duvar Panelleri Fiberglass Brüt Beton Kaplamaları

Beton Duvar Panelleri Fiberglass Brüt Beton

Beton Duvar Panelleri Fiberglass Brüt Beton Kaplamaları AETGrup’da

Kulaksız Pah Çelik Profil Çıtası

Kulaksız Pah Çelik Profil Çıtası

Kulaksız Pah Çelik Profil Çıtası Kiriş benzer biçimde yatay köşelere pah vermek amacıyla kullanılan PVC profildir.

Pah Çelik Kulaklı Profil Çıtası

Kulaklı Pah Çelik Profil Çıtası

PAH Çıtası Kulaklı kulak biçimde yatay köşelere pah vermek amacıyla kullanılan PVC profildir. Orijinal PVC olması nedeniyle darbelere dayanıklıdır.

Plywood Montaj Profili

Plywood Montaj Profili

Betonarme kalıplarda plywood (kontrplak) plakalarının montajında kullanılır. İndirimli montaj profili %100 güvenli alın. Ankara içi ücretsiz kargo

T Profili

T Profili

T Profili estetik olmayan görünümün şık bir şekilde giderilmesi amacıyla kullanılan alüminyum profildir.

Fuga Çıtaları

Fuga Çıtaları

Fuga Çıtası indirimli fiyatlarla kredi kartına 9 taksit ve %100 güvenli alın. Ankara içi ücretsiz kargo, Orjinal PVC darbelere karşı dayanıklı

Paspayı Elemanları

Betonarme yapılar ile ilgili yönetmelik ve şartnamelerde beton örtüsü ismi ile ifade edilen paspayı “projelerde beton bir donatının içerisinde yer alan, en dışta bulunan donatının dış kısmından betonun son bulduğu yere kadar ölçülen kalınlık” olarak ifade edilir.

Paspayı elemanı ise inşaat demiri nihai beton dökümünden önce yerine monte edildiğinden, takviye çeliğini veya inşaat demirini betonarme yapılarda sabitleyen bir eleman olarak işlev görür. Başka bir ifade ile paspayı elemanı inşaat projelerinde kepenk ile donatı arasında gerekli olan aranın/mesafenin elde edilmesi için önemli bir araç olarak ön plana çıkar.

Paspayı çeşitleri farklı projeler, yapıda kullanılacak alan ve yapının bulunduğu yerin kendine özgü özelliklerine (iklim, yangın riski v.b.) göre farklı seçenekler ile karşımıza çıkar. Yapımında kullanılan materyale göre farklılık gösteren paspayı çeşitleri çelik, alüminyum, ahşap ve PVC olarak sıralanabilir. Bununla birlikte yaygın olarak kullanılan paspayı modelleri;

• Perde paspayı elemanları 

• Döşeme perde paspayı 

• Fore kazık tipi paspayı 

• Birleşim bölgelerine özel paspayı modelleri

• Norm tipi radye temel paspayı çeşitleri olarak kategorilendirilir.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için https://www.aetgrup.com/ adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paspayı Elemanları Nerede Bulunur?

Günümüzde paspayı aparatı ya da paspayı aparatları, farklı kategorilerde kullanılan paspayı çeşitleri ve modellerine ulaşmak oldukça kolaydır. Bunun için yapı malzemeleri alanında hizmet sunan ve birçok platformda ürün satan firmaya ulaşarak paspayı elemanı temin edilebilir. Bununla birlikte sadece şantiye ürünleri satan firmaları ziyaret ederek ya da internet siteleri aracılığı ile ihtiyaç duyulan ürüne ulaşılabilir. AET grup olarak geniş ürün yelpazesi, yüksek kalite ve uygun fiyat avantajları ile sunduğumuz paspayı çeşitleri için internet sitemizi inceleyebilir ve hemen bizimle iletişim sayfamızdan irtibata geçebilirsiniz.

Paspayı Elemanları Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Paspayı elemanı inşaat sektöründe kullanılan yapı malzemeleri içerisinde olmazsa olmaz hayati bir ürün olarak ön plana çıkar. Çünkü bu malzeme demir donatıları paslanmaya karşı korur ve yapıyı sağlamlaştırarak ömrünü uzatır. Paspayı elemanı bir projede uygun ve pratik bir şekilde konumlandırılabilmesi, üründen optimum faydanın sağlanabilmesi için farklı seçenekler ile kullanıcılara sunulur. Bu nedenle projenin yapıldığı bölgenin iklim koşulları ve bazı özel durumlar değerlendirilerek projeye en uygun tipte paspayı modeli tercih edilmelidir.

Paspayı Elemanları Fiyatları Nasıldır?

İnşaat projelerinde kullanılan ürünlerin malzemesine göre farklı tip ve modellerde paspayı elemanı bulmak mümkündür. Bununla birlikte paspayı fiyatları tercih edilen ürünün ebatlarına, kategorisine ve kaç adet satın alınacağına göre farklılık göstermektedir. Paspayı elemanı bir yapının depreme karşı direncini arttırırken, rutubet, yangın, kötü hava koşulları gibi dış etkenlerin etkisini azaltarak binanın ömrünün uzamasını sağlar. Görmüş olduğu bu işlev değerlendirildiğinde paspayı fiyatları yapı ve hırdavat malzemeleri arasında oldukça uygun ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. 

AET Grup tarafından en uygun fiyat ve yüksek kalite standartları ile sunulan paspayı çeşitleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bilgi Al