AET Grup-Şantiye Yatak Ekipmanları

Şantiye Battaniyesi

Ev tekstil ürünleri içinde önemli bir yere sahip olan battaniyeler soğuk kış günlerinin adeta olmazsa olmazıdır. İşçi battaniyesi olarak da bilinen şantiye battaniyesi modelleri ise ev tipi battaniye çeşitlerinden farklı olarak daha kalın ve daha sağlam yapıda üretilen yatak ürünü olarak karşınıza çıkar. 
Şantiye kurulumunda, en küçüğünden en büyüğüne kadar sahada kullanılan her malzemenin kalitesi ve işlevi çok önemlidir. Bununla birlikte, personelin uyuduğu ve dinlendiği alanın konforu, burada yer alan malzemelerin kalitesi de bir o kadar önem arz eder. Genel anlamda yorucu ve yoğun olan şantiye sahalarında çalışan personelin verimi ve sağlığı için yatak ürünlerinin kalitesi de göz ardı edilmemelidir.
 

Şantiye Battaniyesi Özellikleri Nelerdir?

Şantiye battaniyesi, çoğu inşaat şantiyesinde yorgan yerine tercih edilen yatak ürünü olarak karşınıza çıkar. Bu nedenle inşaat çalışanları büyük bir battaniye tüketicisidir denilebilir. Bazı şantiyelerde ranzalar için zorunlu olarak battaniye kullanıldığından, bir şantiye battaniyesinin uyurken ya da dinlenme esnasında kullanıcının vücudunu yeterli derecede sıcak tutması çok önemlidir. 
Şantiye kurulumlarında tercih edilecek battaniyenin mevsimsel hava koşullarına uygun olarak seçilmesi de dikkate alınması gereken bir diğer etmendir. Pamuklu polar battaniye modelleri, yün battaniye çeşitleri, kaşmir battaniyelerin yanında sert kış şartları için daha kalın battaniye modelleri de bulunur. Şantiye battaniyesi için öne çıkan bir diğer önemli özellik ise ürünün çamaşır makinesinde yıkanabilir ve kolay kurutulabilir olmasıdır. 
 

Şantiye Nevresimi 

Yatak ürünlerinin olmazsa olmaz parçaları arasında nevresim takımları da gelir. Nevresim takımları sadece evlerimizde değil öğrenci yurtları, otel, hastane, şantiye gibi toplu kalınan alanlarda da oldukça yaygın olarak kullanılır. Şantiye nevresimi, inşaat alanları gibi yoğun çalışılan alanlarda hijyen, sağlık ve konfor için oldukça önemlidir. 
Günümüzde yüzlerce farklı model seçeneği ile sunulan nevresim takımları toplu kullanılan alanlarda genellikle tek tip ve tek renk olarak tercih edilir. Dört mevsim kullanım için uygun, hava alan bir dokuya sahip, kullanımı kolay, sık kullanım ve yıkamalara karşı uzun ömürlü bir kullanım sunan şantiye nevresimi modellerini tercih etmek, inşaat alanlarındaki yoğun sirkülasyon için etkili çözümler sunar. 

Şantiye Nevresimi Modelleri Nelerdir?

Şantiye nevresimi modellerinin tasarım ve üretimi, şantiye alanlarının kullanımına uygun olarak gerçekleştirilir. Çalışanların sağlığını ön planda tutan ve şantiye yatakhanelerinin koşullarına uygun olarak üretilen ürünler kullanıcıların beğenisini toplar. Nevresim, çarşaf ve yastık kılıfı olarak sunulan paket içeriği çeşitli renk ve desen çeşitleri ile sunulur. Tek kişilik ürün çeşidi olarak karşınıza çıkan şantiye nevresimi modelleri, 150 cm en ve 215 cm boy ölçülerine sahiptir. Sık kullanıma ve sık yıkamaya maruz kalınan şantiye yatakhaneleri gibi alanlarda, nevresimlerin uzun ömürlü olması önemli bir faktör olarak karşınıza çıkar. Bu faktör göz önünde bulundurularak kaliteli malzeme ile üretilen nevresim takımları, uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bununla birlikte uygun fiyat koşulları ile bütçenizi yormaz. 
 

Şantiye Nevresimi Özellikleri 

- Sağlık, hijyen ve konforun olmazsa olmazı şantiye nevresimi ürünleri, pamuklu yapısı ile yüksek hava geçirgenliği sağlar. 
- Kullanıcıların huzur içinde uyuyabileceği oldukça konforlu bir kullanım sunar. 
- Dayanıklı ve kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilen nevresim takımları, şantiye alanlarında çalışan personelin sağlıklı bir şekilde yeterince dinlenebilmesi ve güne hazır olması için önemli bir araç olur. 
- Yüksek kalite standartlarında üretilen, sık yıkamalara karşı uzun ömürlü bir kullanım sunar
Sağlıklı olduğu kadar da estetik bir yapıya sahip olan şantiye nevresimi modellerimize, uygun fiyat koşullarında ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
 

Şantiye Yastığı 

Kaliteli bir uyku ve iyi bir dinlenme için gereken yatak ürünlerinin en önemli parçaları arasında yastık ürünleri de yer alır. Günün yorgunluğunu atmanın en temel şartı kesintisiz, rahat ve huzurlu bir uykudur. Şantiye yastığı, şantiye alanlarında personelin istirahat bölgelerinde kullandığı en temel araçlar arasında dikkatleri çeker. Kaliteli bir yastık kullanıcılara günün yorgunluğunu atmak için kesintisiz bir uyku konforu sağlarken, boyun ağrılarının ve tutulmalarının da önüne geçer. Bu nedenle doğru yastık seçimi ve kullanımı çok önemlidir. 
Doğru yastık boynu ve enseyi desteklemeli, özellikle ense kısmını boşlukta bırakmamalı, doğru yükseklik ve doğru genişliğe sahip olmalıdır. Bununla birlikte havanın sıcak olduğu dönemlerde terletmeyen şantiye yastığı çeşitleri konforun yanında olası sağlık sorunlarının önüne geçer. 
 

Kaliteli Şantiye Yastığı Özellikleri Nelerdir?

Şantiye yastığı modelleri ev tipi yastık ürünlerinden farklı olarak karşınıza çıkar. Bu yastıklar üretildiği malzeme, yastığın ağırlığı ve genişliği bakımından ev tipi yastıklardan ayrılır. Genel olarak ölçüleri 50x70 olan bu yastık çeşitleri, 1,5 kg ile 1,8 kg ağırlığa sahip ürünlerdir. Şantiye yastığı çeşitleri silikon, elyaf ya da pamuk yastık modelleri olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. 
Dış yüzeyi pamuklu tel kumaş kullanılarak üretilen bu ürünlerin içerisinde dolgu malzemesi olarak karton, kâğıt, tekstil atığı gibi yabancı maddeler kesinlikle bulunmaz. Şantiye yastığı modelleri çalışanların mesai saatleri dışında dinlenerek geçirdikleri zaman dilimlerinde konforlu ve sağlıklı çözümler sunar. 
 

Şantiye Yastığı Kullanmak Neden Önemlidir?

İş sahasında yapılan işin kalitesini ve verimini arttırmak için şantiye kurulumunun adeta iğneden ipliğe incelikle düşünülerek yapılması büyük önem arz eder. Şantiye sahasında kullanılan her bir malzeme ve çalışan her bir sistem kadar, çalışanların istirahat ettikleri alanların işlevselliği, hijyenik ve konforlu olması da yapılan işin kalitesini arttırır. 
İşveren tarafından çalışanlar için sağlanan yatak ve yatak ürünleri personelin yeterince dinlenmesine imkân tanımanın yanında onların sağlıklarını da korur. Uygun kalite standartlarına sahip şantiye yastığı; çalışanların uyku esnasında dinlenmelerini sağlarken kas tutulması gibi olumsuz durumların önüne geçer. 
Yüksek kalite standartlarında üretilen, sık yıkamalara karşı uzun ömürlü bir kullanım sunan, sağlıklı olduğu kadar da estetik bir yapıya sahip olan şantiye yastığı modellerimize, uygun fiyat koşullarında ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.