Şantiye Yatakları

Şantiye Yatakları 

Şantiye Yatakları, kaliteli bir uyku ve iyi bir dinlenme için gereken en temel ürünler arasında yer alır. Bir yatak seçerken ihtiyaç ne ise ona göre tercih yapılması gerekir. Farklı tasarımlara ve özelliklere sahip yatak modellerini kullanacağınız alana göre tercih edebilirsiniz. Şantiye alanlarında kullanılan şantiye yatakları çalışanların verimliliğini ve sağlığını doğrudan etkiler. 
Yatakların işlevsel, uzun ömürlü ve rahat olmasının yanında kullanıcıların sağlığına da uygun olması gerekir. Sabah dinç uyanmanın en temel kuralı sağlıklı bir uykudur. Kaliteli bir uyku sonunda ortaya çıkan olumlu etkileri gün içinde iş alanında hissedebilmek için insan omurgasını destekleyen, sağlıklı ve ortopedik bir şantiye yatağı tercih etmek birinci öncelik olmaktadır. 

Konforlu ve Rahat Şantiye Yatağı Modelleri 

Şantiye yatakları modelleri; şantiye alanlarında çalışan personelin rahat bir şekilde dinlenmesi için tasarlanır ve üretilir. Kullanıcıların istek ve beklentilerine uygun olarak sunulan yatak çeşitleri yaylı ya da sünger olarak farklı alternatiflerle karşınıza çıkar. Yatak modelleri personelin sağlığı için ergonomik bir kullanım sunar. 
Üst seviyede konfor isteyen kullanıcılar için çift taraflı kullanım sunan, jakarlı dokuma kumaşa sahip yaylı yatak modelleri büyük beğeni toplar. Bununla birlikte deforme olmayan ve ezilmeyen sünger şantiye yatakları, hem rahatlık hem de uzun ömürlü bir kullanım için etkili çözümler sunar. Tercihe göre 10-12-14 cm kalınlığında üretimi yapılan şantiye sünger yatağının şantiye alanlarında kullanımı oldukça uygundur. 
Hijyenik bir yatak olması ile de dikkat çeken ürün değiştirilebilir ve yıkanabilir bir dış kılıfa sahiptir. Uyku sırasında şekil sabitliği sağlama özelliği olan bu şantiye yatakları, rahat ve sağlıklı bir kullanım sunar. 

Şantiye Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Her ürün kategorisinde olduğu gibi yatak modelleri de sürekli gelişmekte ve çeşitlenmektedir. Vücut yükünün toplandığı belirli alanlarda deformasyonu önlemek için geliştirilmiş ürünlerden, çökmeye karşı özel olarak geliştirilmiş mukavemeti yüksek sünger yataklara kadar birçok ürün bulunmaktadır. Uyku esnasında terlemeyi önleyen, hava akışı sağlayan, temizliği kolay, anti bakteriyel, çift taraflı kullanılan modeller kullanıcılara sağlık ve rahatlık sağlarken uzun ömürlü kullanım ile bütçenizin dostu olur. 
Yüksek kalite standartlarında üretilen, uzun ömürlü olduğu kadar sağlıklı ve estetik şantiye yatakları modellerimize uygun fiyat koşullarında ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.