Taşlama ve Kesme Diskleri - Taşları

AETGrup hem hobi sahiplerine hem de endüstriyel üretim, inşaat ve yapı profesyonellerine hitap eden çok çeşitli kesme taşı seçenekleri sunmaktadır. Güçlendirilmiş kesme diskleri, kullanım sırasında mekanik direnci artırmak için fiberglas içerir. Takviyeler, yanal gerilme kapasitesini arttırır ve kırılmaya karşı daha yüksek direnç sağlar. Bağ tipine bağlı olarak kuru veya ıslak koşullarda kullanım için uygundurlar. Taşlar durağan tezgahlarda kullanılabileceği benzer biçimde dik açılı taşlamalar, benzinli testereler, gönye testereler, ray testereleri şeklinde portatif makinalarla da kullanılabilir.

Hafif, düşük beygir gücüne sahip portatif makineler için  kesme taşları, metal çubuklar, borular ve güçlendirilmiş borular gibi daha yoğun malzemeleri kesmek için ideal bir tekerlek sağlayan daha ince ve daha yumuşak bir sınıfla tasarlanmıştır. Yeni kesme taşlar, taşlama taşlar ve flap diskler; doğrama testereleri ve sabit makineler ve tüm endüstriyel uygulamalar için kullanışlıdır.

 

ÖZELLİKLER

ÖLÇÜLER (MM) KALINLIK (MM) BORE (MM) TEKERLEK TİPİ KUMTAŞI HARİCİ ÖZELLİKLER MAKSİMUM ÇALIŞMA HIZI M / S VEYA SFPM MAKSİMUM HIZ (RPM) PAKET MİKTARI (PC) SANAT. HAYIR.
4x5x8 5.0 80 42 24 AZ24SBFTOROS 80 3850 10 66253362444

4 ÇAP (MM)