FİRMAMIZ HAKKINDA

2019 yılında Ankara’da faaliyete başlayan firmamız, Kalıp Yağı, Kalıp Ayırıcı Yağlar ve Paspayı Türleri başta olmak üzere inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe tecrübeli çalışanları, en başta kalıp ayırıcı yağlar olmak üzere geniş ürün satışı ve sevkiyatı olmak üzere yurt içi ve yurt dışında bulunan firmalarla da işbirliği yapıp hizmet vermektedir. Hedefimiz kalite ve tedarik konusunda en iyi olabilmektir. Şirket olarak hedefimiz Türkiye’de üretilen yapı malzemelerini yurt dışı pazarlarda da tanıtmakla beraber aynı zamanda da satışını sağlamaktır.

Firma olarak iş ortaklarına daha güvenilir ve daha verimli kaliteli ürünler sunabilmek için devamlı olarak araştırma ve geliştirme süreci içerisinde olmayı firmamız olarak prensip edindik.

Firma olarak geniş ve kapsamlı ürün çeşitleri ile başta Ankara bölgedeki kalıp yağları ve inşaat malzemeleri satış eksikliğini gidermeyi hedeflemekle birlikte, inşaat sektörüne de anında yapılan teslimatlarla sektöre ivme kazandırmıştır. Yapı ve inşaat malzemeleri konusunda geniş ürün yelpazesi oluşturmamız sebebiyle müşterilerimizin taleplerine kesintisiz, kaliteli süratle hizmet verip müşterilerimizin firmamıza güven duymasını sağlamaktayız ve bu güveni sürekli hale getirmeyi hedeflemekteyiz.

Firmamız konumunu korumak için programlı ve ilkeli çalışmalarıyla, kendini sürekli yenileyerek ve hedeflerini üst seviyede tutarak sektörünün lideri ve tercih edilen bir marka konumuna gelmeye devam etmektedir.